Dlaczego „Biegająca Mama”?

Jak wiele kobiet na świecie – jestem mamą. A będąc mamą mam bardzo mało czasu dla siebie, ze względu na troskę i dbanie o zdrowie oraz prawidłowy rozwój pociech. Ciągłe pilnowanie, aby żadne z nich nie zrobiło sobie krzywdy, karmienie, nieprzespane noce to codzienność, która w gruncie rzeczy jest nieunikniona. Postanowiłam poszukać zajęcia, które pozwoli mi się zrelaksować, wyciszyć, abym miała więcej energii dla dzieci. Tylko na co mama może mieć czas?

Próbowałam wielu czynności – egzotyczne gotowanie, rysowanie, a nawet sprzątanie. Nic nie dawało mi satysfakcji z tego, co robiłam. Postanowiłam zatem, że będę dążyć do zostania „fit mamuśką” 🙂 .

Sport jest szerokim pojęciem, chciałam wybrać dyscyplinę, która pozwoliłaby mi na chwilę zapomnieć o całym świecie, abym mogła na chwilę zostać sam na sam ze sobą. Zdecydowałam się na bieganie. A dlaczego akurat bieganie?

To bardzo proste – biegać można praktycznie wszędzie, nie potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu. Wystarczy wygodny strój i odpowiednie obuwie… i w drogę!