Sztuka doboru odpowiedniego stanika jest tematem nieustannie podejmowanym przez znaczne grono osób. Wiele programów modowych zajmujących się metamorfozą wizerunku zaczyna swoje czynności od zakupu właściwej bielizny. O tym, jak wielka siła w niej tkwi przekonywały także Trinny i Susanna, pokazując kobietom, że dobrze dopasowany biustonosz push up potrafi całkowicie odmienić sylwetkę.

Co to w ogóle jest?

Biustonosze push up największym uznaniem cieszą się wśród pań o małym biuście, które pragną go optycznie powiększyć. Nie byłoby to możliwe do uzyskania, gdyby nie specyficzna budowa stanika, uwzględniająca zarówno jego konstrukcję, jak i obecność wkładek, które zbierają, unoszą i modelują piersi. Zdecydowana większość jest dostępna z wyjmowanymi wkładkami, umieszczonymi w ściśle określonych kieszonkach. Nie brakuje także modeli z miseczką formowaną termiczną.

Rozmiar jest najważniejszy!

Aby biustonosz push up należycie spełniał swoją rolę, musi być odpowiednio dopasowany rozmiarowo. Szczególnie, kiedy kupujemy go przez Internet, nie mając możliwości przymiarki. Nie ma w tym nic odkrywczego, jednak rzeczywistość pokazuje zgoła co innego. Jak do tego przystąpić? Przede wszystkim mierząc obwód pod biustem – na wydechu, stojąc w pozycji wyprostowanej. Następnym krokiem jest sprawdzenie wymiaru w biuście. Miarę krawiecką przykładamy w najszerszym miejscu, zazwyczaj na wysokości brodawek, aby następnie uzyskane wyniki sprawdzić w tabeli, które pozwolą dobrać odpowiedni rozmiar.

Obwód, miska i ramiączka

Aby sprawdzić czy biustonosze push up dobrze leżą, należy zwrócić uwagę na trzy aspekty: obwód, wielkość miseczki oraz regulacja ramiączek. Odpowiednio dopasowany stanik pod względem obwodu nie jest zbyt luźny ani nazbyt ciasny. Przylega do ciała, ale nie powoduje z tego powodu żadnego dyskomfortu. biustonosz push upJeśli jest za duży, unosi się do góry, powodując przesuwanie się miseczek. Aby to sprawdzić, wystarczy podnieść ręce do góry i popatrzeć jak się zachowuje. Dalsze rozważania dotyczą miseczek. Biustonosze push up powinny przylegać do ciała na całej powierzchni. Jego miski, w całości zbierające biust, mają za zadanie uniemożliwić ich „wychodzenie”. Nie bez znaczenia pozostają fiszbiny, które nie mogą ani odstawać ani przecinać piersi, tylko w całości je obejmować. Ostatnią kwestią są ramiączka. Prawidłowo wyregulowane nie mogą zsuwać się podczas noszenia, ani sprawiać dyskomfortu czy trwałych odkształceń. Należy pamiętać, że to obwód jest odpowiedzialny za utrzymanie biustu, a nie ramiączka. W sytuacji, gdy ich pociągnięcie unosi piersi to znak, że jest po prostu za luźny. Poszukiwania najlepszego biustonosza najlepiej zacząć tutaj: https://piubiu.pl/pol_m_Biustonosze_Biustonosze-push-up-152.html.