Jeśli chcesz wyglądać tak, by było Ci wygodnie jak w domu, ale modnie jak z żurnala… to pomogą Ci w tym damskie kalesony! Pewnie, że raz za razem obiecujesz sobie, że w końcu założysz szpilki w tym tygodniu, obudzisz się godzinę wcześniej, aby wysuszyć włosy rano, a potem odbędziesz walkę z tą ciasną spódnicą ołówkową wiszącą z tyłu Twojej szafy. A potem w poniedziałkowy poranek szybko zakładasz baleriny i te same czarne spodnie. Faktem jest, że prawdopodobnie nie będziesz mieć też rano czasu na upięcie włosów czy zrobienie makijażu – a jeśli interesuje Cię to, co jest najłatwiejsze i najwygodniejsze: damskie kalesony idealnie wpiszą się w tą wizję. Większość z nas jest zajęta, aktywna i zawsze może wykorzystać tę dodatkową godzinę snu, zamiast układać włosy, prawda?

Jak więc nosić się modnie i wygodnie na co dzień?

Oto kilka sprawdzonych zestawów ubrań, które sprawią, że będziesz wyglądać tak szykownie, jak to możliwe, a jednocześnie będziesz wypoczęta, wyspana i szczęśliwa!

Zakładaj damskie kalesony – do pracy!

Wiem, że myślisz, że to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Ale możesz zakładać te same spodnie po domu, co te, które nosisz się do pracy. Jeśli jednak wpadły Ci do głowy spodnie od piżamy z flaneli, które nosiłaś od czasów, gdy byłaś nastolatką, możesz potrzebować zmiany myślenia. Ten wygląd będzie dobrym pomysłem, gdy Twoja praca pozwala na wyluzowany dress code i gdy mowa o damskich kalesonach które są sportowe, ale i luksusowe. Załóż do nich prostą koszulkę i dodaj kurtkę, blezer lub sweter, aby nikt nie wiedział, że masz na sobie coś tak casualowego (z wyjątkiem Ciebie i Twoich nóg, które będą rozkoszować się zapewnionym im komfortem). Jeśli jesteś wyjątkowo stylową i wyjątkowo leniwą babką – ta propozycja na pewno Ci się spodoba. Być może myślisz, że damskie kalesony są wyłącznie dobrym wyborem dla Twojego komfortu, ale na pewno nie niewiarygodnie eleganckim elementem garderoby, stąd sądzisz iż nigdy nie będą odpowiednie do pracy. Ale prawda o damskich kalesonach jest taka iż mogą wyglądać na naprawdę niezwykle wyrafinowane i odpowiednie do pracy, gdy zostaną odkryte na nowo – z różnymi dodatkami. Znajdź grubą parę z charakterystycznymi dla spodni ozdobami, takimi jak wyraźne szwy lub zamki błyskawiczne. Taka para wykończona swetrem, tuniką lub długim blezerem będzie się naprawdę dobrze prezentować. Do tego czarne szpilki lub baletki które dopełnią Twój wygląd i sprawiają, że Twój strój jest stylowy – gotowe! Artykuł powstał we współpracy z https://craft.pl/913-kalesony