Dodatki odporne na wszystko

Istnieje firma, która odpowiada na zapotrzebowania tysięcy ludzi lubiących ekstremalne aktywności górskie czy też wodne, ale także na przykład rodziców pragnących przewozić dziecięce rzeczy nie martwiąc się o ich zniszczenie. To Cargo by Owee. Torby, plecaki, nerki, worki i wiele innych - wszystko określane przez markę jako niezniszczalne. Co znajdziemy w ofercie firmy, jaka jest jej geneza i przede wszystkim, czy warto jest wydać na szturmem zdobywające rynek rzeczy swoje pieniądze? Odpowiadamy w poniższym tekście.

cargo by oweeWarszawska manufaktura

Cargo by Owee jest młodą, polską marką. Założona przez Annę Migacz-Lesińską zdobywa coraz więcej oddanych klientów wybierających jej produkty nie tylko w dalekie podróże, ale także jako niezbędny dodatek życia codziennego - tak zresztą powstała jej firma, z potrzeby posiadania niezniszczalnej torby, w której mogłaby przewozić rzeczy synka. Temu małemu człowiekowi marka zawdzięcza również swoją nazwę - Cargo oznacza po angielsku "ładunek", zaś Owee to fonetyczny zapis Iwo w tym języku, czyli imienia synka Anny. Z czasem marka rozrosła się, wprowadzając wciąż nowe technologie, wzory i rzeczy do swojej oferty.

Techniczna niezniszczalność

Akcesoria Cargo by Owee wykonane są z materiału technicznego nazywanego cordurą, którego sploty tworzy pollamid o powłoce poliuretanowej z aperturą teflonu. Już sama nazwa materiału daje do zrozumienia, jak bardzo wytrzymałe są jego sploty. Nie straszne mu przetarcia, otarcia, kiepskie warunki atmosferyczne, a dodatkowo jest bardzo lekki. Właśnie dlatego produkty Cargo by Owee są tak popularne, marka połączyła bowiem niezwykle wytrzymałą tkaninę z cudownym, nowoczesnym wzornictwem, tworząc hybrydę, której nie sposób się oprzeć, gdy w planach mamy ekstremalne wycieczki albo nie lubimy kupować plecaka co sezon - produkty Cargo by Owee wytrzymają ich zdecydowanie więcej, niż jeden.

Od smyczy do toreb

W ofercie warszawskiej marki znaleźć można mnóstwo akcesoriów, wszystkie wykonane z dbałością o detale i z tego samego, wytrzymałego materiału.  Część z nich możecie zamówić na stronie https://midiamo.pl/firm-pol-1539172214-Cargo-by-Owee.html. Pierwsze były torby - możemy kupić je w trzech rozmiarach: small, medium i large, łatwo jest więc dobrać je do swoich potrzeb. Dostępne są w 16 różnych kolorach i wzorach. Cargo by Owee oferuje również słynne plecaki - idealne na wycieczki rowerowe albo do biura, gdy chcemy po pracy skoczyć na basen - bez problemu pomieszczą wszystko, co niezbędne. Kupić możemy także worki i nerki - te drugie przydadzą się podczas długiego spaceru z psem po lesie, pierwsze, zależnie od wybranego rozmiaru, na spacerze z dzieckiem lub w trakcie wyprawy do brazylijskiej dżungli. Mają bowiem udźwig aż 60kg. Dostępne są także drobne dodatki - smycze, nesesery, organizery i małe woreczki. Niektóre z produktów Cargo by Owee dostępne są w wersji Splash - wodoodpornej i Reflective - odblaskowej. Każdy znajdzie więc produkt dla siebie, marka ma odpowiedź na prawie każdą potrzebę życia codziennego odnoszącą się do przechowywania rzeczy, ich produkty są wytrzymałe i świetnie się prezentują. Nic dziwnego, że ma za sobą tak liczną rzeszę zadowolonych klientów.