Istnieje firma, która odpowiada na zapotrzebowania tysięcy ludzi lubiących ekstremalne aktywności górskie czy też wodne, ale także na przykład rodziców pragnących przewozić dziecięce rzeczy nie martwiąc się o ich zniszczenie. To Cargo by Owee. Torby, plecaki, nerki, worki i wiele innych - wszystko określane przez markę jako niezniszczalne. Co znajdziemy w ofercie firmy, jaka jest jej geneza i przede wszystkim, czy warto jest wydać na szturmem zdobywające rynek rzeczy swoje pieniądze? Odpowiadamy w poniższym tekście.

cargo by oweeWarszawska manufaktura

Cargo by Owee jest młodą, polską marką. Założona przez Annę Migacz-Lesińską zdobywa coraz więcej oddanych klientów wybierających jej produkty nie tylko w dalekie podróże, ale także jako niezbędny dodatek życia codziennego - tak zresztą powstała jej firma, z potrzeby posiadania niezniszczalnej torby, w której mogłaby przewozić rzeczy synka. Temu małemu człowiekowi marka zawdzięcza również swoją nazwę - Cargo oznacza po angielsku "ładunek", zaś Owee to fonetyczny zapis Iwo w tym języku, czyli imienia synka Anny. Z czasem marka rozrosła się, wprowadzając wciąż nowe technologie, wzory i rzeczy do swojej oferty.

Techniczna niezniszczalność

Akcesoria Cargo by Owee wykonane są z materiału technicznego nazywanego cordurą, którego sploty tworzy pollamid o powłoce poliuretanowej z aperturą teflonu. Już sama nazwa materiału daje do zrozumienia, jak bardzo wytrzymałe są jego sploty. Nie straszne mu przetarcia, otarcia, kiepskie warunki atmosferyczne, a dodatkowo jest bardzo lekki. Właśnie dlatego produkty Cargo by Owee są tak popularne, marka połączyła bowiem niezwykle wytrzymałą tkaninę z cudownym, nowoczesnym wzornictwem, tworząc hybrydę, której nie sposób się oprzeć, gdy w planach mamy ekstremalne wycieczki albo nie lubimy kupować plecaka co sezon - produkty Cargo by Owee wytrzymają ich zdecydowanie więcej, niż jeden.

Od smyczy do toreb

W ofercie warszawskiej marki znaleźć można mnóstwo akcesoriów, wszystkie wykonane z dbałością o detale i z tego samego, wytrzymałego materiału.  Część z nich możecie zamówić na stronie https://midiamo.pl/firm-pol-1539172214-Cargo-by-Owee.html. Pierwsze były torby - możemy kupić je w trzech rozmiarach: small, medium i large, łatwo jest więc dobrać je do swoich potrzeb. Dostępne są w 16 różnych kolorach i wzorach. Cargo by Owee oferuje również słynne plecaki - idealne na wycieczki rowerowe albo do biura, gdy chcemy po pracy skoczyć na basen - bez problemu pomieszczą wszystko, co niezbędne. Kupić możemy także worki i nerki - te drugie przydadzą się podczas długiego spaceru z psem po lesie, pierwsze, zależnie od wybranego rozmiaru, na spacerze z dzieckiem lub w trakcie wyprawy do brazylijskiej dżungli. Mają bowiem udźwig aż 60kg. Dostępne są także drobne dodatki - smycze, nesesery, organizery i małe woreczki. Niektóre z produktów Cargo by Owee dostępne są w wersji Splash - wodoodpornej i Reflective - odblaskowej. Każdy znajdzie więc produkt dla siebie, marka ma odpowiedź na prawie każdą potrzebę życia codziennego odnoszącą się do przechowywania rzeczy, ich produkty są wytrzymałe i świetnie się prezentują. Nic dziwnego, że ma za sobą tak liczną rzeszę zadowolonych klientów.