Pomysłów na własny biznes może być dużo. Jednym z często wykorzystywanych jest sprzedawanie zimnych napojów stworzonych z naturalnych składników. Takie świeżo wyciskane soki czy lemoniady nie mogą być rozprowadzane w plastikowych, negatywnie wpływających na zdrowie opakowaniach. Dużo lepszym rozwiązaniem mogą być ekologiczne kubki PLA. Materiał to skrobia ziemniaczana – jest ona nie tylko bezpieczna dla organizmu, ale i nie wpływa negatywnie na pozostawiony tam napój. Sok może mieć dłuższy kontakt z tym kubkiem i nie zmieni swojego smaku czy właściwości zdrowotnych. Wybór ten to wiele korzyści zarówno dla człowieka, wizerunku firmy, która może być uznana przez konsumentów za ekologiczną, jak i dla środowiska naturalnego. Każdy taki zamówiony przez firmę produkt został stworzony z biodegradowalnych materiałów.

Gdzie można je wykorzystywać?

Lato to świetny czas na otworzenie nowego biznesu. W tym gorącym okresie zimne napoje potrzebne są wszędzie. Z kubkami PLA nie trzeba obawiać się różnych negatywnych czynników obecnych w otoczeniu. Można ich używać zarówno w budynkach, barach, restauracjach, jak i na zewnątrz, w czasie festiwali, koncertów czy pikników. Są one odporne na różne warunku, trwałe, wykonane w ten sposób, żeby łatwo się je trzymało w dłoniach. Kubki PLA występują w wielu wariantach, dlatego nadają się do rozprowadzania w nich różnych artykułów. Będą to nie tylko soki, ale także szejki, jogurty, lody czy piwo. Różne rozmiary kubków plus akcesoria dodatkowe takie jak: pokrywki, słomki, łyżeczki sprawiają, że ofertą kupna zainteresowanych jest coraz więcej właścicieli nowoczesnych, dbających o swoich klientów firm.

Ekologiczne kubki PLA najlepsze do napojów zimnychDlaczego warto zamówić do swojej firmy te artykuły?

Różnorodność kubków PLA przyczynia się do tego, że właściciel baru może swobodnie rozszerzyć swoją ofertę sprzedażową. Produkty mogą występować w standardowych rozmiarach, czyli 300 i 500 ml. W sprzedaży są jednak też znacznie mniejsze produkty, między innymi służące do rozprowadzania shotów. Takie kieliszki mają 20 bądź 40 ml. Kubki PLA idealnie sprawdzą się w lodówkach, można je tam przechowywać nawet kilka godzin. Jest to pomocne w sytuacjach, gdy przed otwarciem baru czy restauracji trzeba najpierw na bieżąco przygotować napoje do rozprowadzania. Dużą zaletą tego kubka jest też to, że nadaje się dla każdej osoby, nawet tej, która ma uczulenie na kukurydzę. Alergen niszczony jest w czasie produkcji, co pozwala użytkować te ekologiczne produkty znaczniej większej ilości osób niż jest to w przypadku plastikowych wyrobów.