Kolorowanie czy rysowanie to pierwsze aktywności, na które dziecko decyduje się w domu czy w przedszkolu. Taka plastyczna aktywność nie powinna dziwić – poprzez te zajęcie kilkulatek jest w stanie uwolnić swoje negatywne emocje oraz przekazać światu, co aktualnie czuje. Może to zrobić za pomocą innowacyjnych, bezpiecznych kredek Crayon Rocks. Od innych produktów tego rodzaju różni się nie tylko kształtem, rozmiarem, ale przede wszystkim intensywnością koloru. Dziecko lubi intensywne barwy, a gdy ma możliwość posługiwania się nimi w czasie prac plastycznych, występuje większa szansa na rozwijanie umiejętności i niwelowanie pierwszych niepowodzeń w twórczej pracy. Prosta forma tych kredek sprawia, że maluchowi łatwiej umieścić je w dłoni i się nimi posługiwać. Przyjmują one kształt kamyków. Pozytywnie wpływa to na wyobraźnię malucha.

Dlaczego warto kupić choć jeden produkt do domowej kolekcji kredek?

W pokoju dziecka występuje wiele typów kredek. Kilkulatek powinien mieć wybór, z jakiego narzędzia skorzysta w czasie rysowania czy kolorowania. Decydując się na zestaw kredek Crayon Rocks można liczyć na rewolucję w tych plastycznych czynnościach. Od tego momentu dziecko częściej jest w stanie korzystać z możliwości wyrażania się w ten sposób. Kredki nie sprawiają trudności w pracy, a ilość kolorów pozwala na dopasowanie rysunku do obrazu występującego w głowie dziecka. Większym zainteresowaniem cieszą się też kolorowanki. Po zastosowaniu tych artykułów do kolorowania uzyskany obraz jest żywszy, bardziej pobudzający wyobraźnię. W przeciwieństwie do zwykłych kredek, te pakowane są w łatwe do przechowywania woreczki. Jest to wyrób estetyczny, który pomaga w szybkim uporządkowaniu stolika po rysowaniu.

Kredki Crayon Rocks wspierające umiejętności dzieckaJeden zestaw, wiele twórczych możliwości

Zestaw może być ciekawym prezentem zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Jest to artykuł uniwersalny, który przyda się w czasie kompletowania ulubionych zabawek w pokoju dziecka. Jest również bezpieczny, bo można z nich korzystać po 3 roku życia. Crayon Rocks są wydajne, czego nie można powiedzieć o zwykłych kredkach. Raz kupiony zestaw to wiele lat intensywnej pracy podczas kolorowania czy rysowania. Ich wydajność doceniana jest coraz częściej także w przedszkolach czy szkołach – wszędzie tam, gdzie przebywa cała gromadka dzieci lubiąca prace plastyczne. Ich używanie ma terapeutyczny wydźwięk, wspiera rozwój, uczy wielu pożytecznych umiejętności i sprawia, że dziecko nie nudzi się zarówno w placówkach szkolnych, jak i w domu w czasie codziennych zajęć.