Moda to temat elektryzujący obecnie sporą część społeczeństwa. Zwłaszcza podczas aktualnych ciepłych pór warto dokładnie rozeznać co na siebie ubrać. Coraz częściej wkładamy na siebie lekkie podkoszulki, sukienki, spódnice, krótkie spodenki, sandały, klapki, czapeczki z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Nie należy jednak zapominać o tym, że pogoda lubi płatać figla i wobec tego warto zaopatrzyć się w nieco cieplejsze części garderoby, czy też ochronę przed deszczem. Garderoba powinna być estetyczna, gdyż to ona dostarcza nam atrakcyjności, ale istotna jest też jej trwałość oraz funkcjonalność. Bardzo ważny jest również właściwy ubiór w miejscach publicznych - dotyczy to nie tylko miejsca pracy, czy restauracji, ale również miejsc wypoczynkowych np. plaży.

Ubiór na plażę

stroje kąpielowe damskieWybór atrakcyjnego stroju kąpielowego damskiego lub męskiego nie jest trudny. Jednak schody zaczynają się w sytuacji, gdy decyzja dotyczy specjalnej okazji - tak może być w przypadku młodej mamy. Nie jest łatwo znaleźć stroje kąpielowe damskie dla karmiących matek, gdyż rzadko występują modele tworzone z myślą o takich użytkowniczkach. To one muszą dopasować strój pod kątem wygody i luzu. Stroje kąpielowe damskie są zwykle jednolite i zazwyczaj góra i dół mają ten sam rozmiar. Tymczasem karmiące mamy - zwłaszcza te szczupłe - potrzebują nieco większych rozmiarów w górnej części właśnie. W ten sposób pierś nie będzie znacząco odsłonięta podczas konieczności oddania pokarmu swojemu dziecku. Coraz częściej uznani projektanci mody tworzą artykuły z myślą o swoich klientach. Popyt wymusza więc dostosowanie topów i biustonoszy także dla młodych matek. Popularnością, jeśli chodzi o stroje kąpielowe damskie, cieszy się np. model Nursing Swimsuit, który charakteryzuje trwały materiał z filtrem UV 50. Dużą zaletą są ramiączka z opcją regulacji oraz klipsami, które umożliwiają wygodne odpięcie ich za pomocą jednej ręki. Są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, choć tym preferowanym jest czarny.

Gdzie kupić właściwy strój dla mamy karmiącej?

W wielu sklepach matki karmiące mogą rozejrzeć się za odpowiednim strojem plażowym, który będzie spełniał ich potrzeby. Na stronach internetowych  producentów można porównać wybrane modele ubioru plażowego. Stroje kąpielowe damskie różnią się między sobą kolorami, rozmiarami, a także funkcjonalnością. Za sprawą wyszukiwarki możemy szybko odnaleźć zadowalający nas zestaw. Dużą zaletą jest też szybka możliwość dokonania zakupu - za sprawą platformy transakcyjnej, dzięki której połączymy się z naszym bankiem.