Większość z nas czeka cały rok na karnawał, wszak to wesoły czas zabaw. Jednak jak to zwykle bywa do takiej imprezy trzeba się odpowiednio przygotować. Nie wystarczy tylko znalezienie odpowiedniej sukni, ale bardzo ważna jest także fryzura. Wszak jak cię widzą, tak cię piszą, a my kobiety zawsze chcemy prezentować się jak milion dolców. Ale do rzeczy. Otóż w dzisiejszym poradniku przedstawimy wam top 5 idealnych, szałowych, ale i nader stylowych fryzur. Już teraz odrobinę Wam zdradzimy, a mianowicie, koniecznie zdecydujcie się na zagęszczanie włosów.

Top 1: burza loków

Trendy czasami bardzo zaskakują, jednak obecnie bardzo modne są upięcia, które rzeczywiście nas zaskoczą swoją genialnością, ale i elegancją. Jednak jak to zwykle bywa jest jedno "ale". Otóż takie fryzury najlepiej prezentują się jeżeli mamy piękne i gęste włosy, a z tą gęstością czasem bywa problem. Wszak nie wszystkich matka natura obdarzyła bujnymi i mocnymi włosami. Natomiast czego natura nie dała, to może podarować nam wizyta u fryzjera. Polecamy Wam przedłużanie włosów z Remy Hair i dodatkowo ich zagęszczanie. Dzięki temu uzyskacie doskonała fryzurę i to w każdym centymetrze. Skoro już mamy długie i zagęszczone włosy to czas przejść do ich stylizacji. Nasza pierwsza propozycja to burza afrykańskich loków. Otóż w tym sezonie tzw. afrykańska trwała to absolutne must have. Jeżeli się na nią zdecydujecie, to macie pewność, że stylizowanie nie będzie, ani trudne, ani też czasochłonne. A więc naprawdę warto. Na zabawę karnawałową wystarczy rozpuścić włosy, nie trzeba żadnych upięć, choć my polecamy jeszcze wpięcie delikatnego kwiatka, co doda nutę romantyzmu.

Top 2: proste, proste i proste

Nasza druga propozycja również wymaga długich i gęstych włosów. Nawet jeżeli wasza fryzura jest obecnie bardzo krótka to nic nie stoi na przeszkodzie, aby przedłużyć włosy z Remy Hair – my polecamy, bo naprawdę warto. Dzięki temu będą one świetnie się prezentować. Pozostaje już tylko je wyprostować i to cała praca. Nie trzeba ich upinać czy robić wymyślnych koków. Polecamy jednak wpięcie małej tiary, dzięki temu będziecie prezentować się niczym królowe, wszak nimi będzie, tyle że królowymi balu. Tutaj mamy dla Was jeszcze małą radę, a mianowicie nie zapomnijcie o zastosowaniu kosmetyków ochronnych przed prostowaniem włosów. Dodatkowo przed każdym prostowaniem delikatnie je nawilżcie, np. stosując olejowanie.

Top 3: kucyk, czyli klasyka zawsze w modzie

Wyobraźcie sobie wszystkie włosy zaczesane go góry, które przylegają do skóry głowy i pięknie błyszczą, a do tego na wasze ramiona opada długi kucyk, dzięki temu przypominacie księżniczkę Roszpunkę. Nie musi to być tylko marzenie, gdyż mając piękne i zadbane włosy, taką fryzurę wykonacie samodzielnie i co ważne nie zajmie wam wiele czasu. A więc na samym początku trzeba dokładnie umyć włosy, następnie nałożyć maseczkę, by po chwili ją spłukać. Teraz czas na samą stylizację. Wyprostujcie dokładnie włosy. Kolejnym etapem jest ich zaczesanie do góry. Tutaj polecamy Wam użycie pomady i pudru. Dzięki temu fryzura świetnie się będzie trzymać, a dodatkowo włosy zyskają blask. Pozostaje już tylko spiąć kucyk. Koniecznie użyjcie ozdobnej gumki i gotowe.

Top 4 : bob i jest ok

Nasza czwarta propozycja to coś dla kobiet, które pokochały boby. Otóż również ta fryzura nie wymaga wielkiej stylizacji. Najlepiej wymodelować włosy, dzięki temu zyskają lekkość i objętość. Następnie przydadzą Wam się ozdoby, choćby w postaci dużej spinki z koralikami, którą upniecie grzywkę. Do tego jeszcze odrobina lakieru i gotowe. Szybko i łatwo – prawda?

Top 5: a gdy czasu brak to...

Ok może się zdarzyć, że zwyczajnie zabraknie Wam czasu na długą stylizację, a nie macie nawet prostownicy. Wcale nie musicie się przejmować. Wystarczy tylko suszarka z dyfuzorem. Po wysuszeniu włosów koniecznie włóżcie we włosy opaskę z kokardą, co doda nonszalancji. A żeby włosy prezentowały się niczym czesane wiatrem, koniecznie lekko spryskajcie je lakierem. Nasze top 5 fryzur jest bardzo łatwe w ułożeniu. Jednocześnie nie musicie zapisywać się do fryzjera, dzięki temu jeszcze zaoszczędzicie. Zatem wystarczy Wam na kolejne pantofle, wszak butów w naszych szafach nigdy za wiele.