W szkole, podczas wycieczek czy zajęć sportowych... Dzieciom i młodzieży plecak towarzyszy w różnych sytuacjach, stając się świadkiem ich sukcesów małych i dużych, porażek, codziennych doświadczeń, kształtujących życie młodego człowieka. Jest nośnikiem nie tylko książek, zeszytów, stroju treningowego i kanapek na drogę, ale również nośnikiem wspomnień. Nierzadko wyraża też osobowość lub zainteresowania użytkownika, opowiadając co nieco na temat postaci dźwigającej go na własnych plecach.

Wybór fana futbolu

Real Madrid

Plecaki w pewien sposób mówiące o pasjach stanowią świetny wybór dla osób, które cząstkę swojego hobby chciałyby mieć przy sobie. Wyróżnia się motywy bajkowe, filmowe, muzyczne, zaczerpnięte z literatury i komiksów a także odnoszące się do sportu. Wśród nich prym wiodą plecaki z emblematami klubów piłkarskich. Tornistry w barwach drużyny, nadrukowany lub wyszywany herb ukochanego zespołu a także liczne akcesoria w postaci breloków, bidonów i piórników niewątpliwie uprzyjemnią nieco czas spędzany w szkolnej ławie lub w trakcie klasowego wyjazdu. Nie ma kibica piłki nożnej, któremu obce byłoby hasło Real Madrid. Klub istniejący od ponad wieku, wielokrotny mistrz Hiszpanii i zdobywca krajowego pucharu, triumfator europejskich rozgrywek, znany i ceniony na arenie międzynarodowej. Rzeszę fanów posiada na całym świecie, także w Polsce. Zawodnicy madryckiej legendy są idolami wielu młodych ludzi, którzy chętnie poprzez ubiór i dodatki komunikują otoczeniu o swoich zamiłowaniach. Plecak z emblematami Real Madrid (dostępny np. tutaj: https://modneplecaki.pl/ser-pol-153-Real-Madrid-5.html) bezsprzecznie ucieszy zarówno pasjonata śledzącego losy swojego ulubionego klubu, jak i adeptów futbolu, którzy piłką nożną nie tylko się interesują, ale sami aktywnie ten sport uprawiają.

Królewskie barwy

Granat, odcienie niebieskiego, biel...Przeważa ciemna kolorystyka z dodatkiem jasnych akcentów. Kosmiczne barwy, bo i klub galaktyczny. Takie kolory niewątpliwie przypadną do gustu kibicom Los Galacticos, lubiącym nowoczesne, stylowe dodatki. Granat doskonale komponuje się z różnymi kolorami i pasować będzie nie tylko do sportowych ubrań, ale również do casualowego stroju. Sprawdzi się zatem na co dzień, będąc doskonałym uzupełnieniem stylizacji każdego sympatyka drużyny grającej na Santiago Bernabeu. Real Madrid obecny jest w mediach, serwisy internetowe poświęcone sportowi regularnie publikują newsy z obozu Królewskich, a stale wysoka popularność klubu przekłada się na jego popularność w przestrzeni publicznej. Młodzież chce mieć akcesoria nawiązujące do swoich idoli, próbuje wyrazić siebie poprzez wygląd, dodatki i właśnie dla tej grupy dedykowane są taki