Torebka Guess to cenny dodatek do szafy każdego, kto interesuje się modą. Jednak przed podjęciem zakupu konkretnego modelu tej firmy, warto zapoznać się z trendami, by własną świadomość mody podkreślić także stylem torebki, a nie tylko marką. Poniżej przedstawione są takie modele toreb, które nie są modne tylko sezonowo, ale do trendów powracają cyklicznie. W te właśnie typy dodatków warto inwestować, kupując dodatki marki Guess.

Torebka Guess – torebka ratanowa, pleciona

Ten rodzaj torebek to rokrocznie must have w sezonie letnim. Wydaje się, że tego typu model nadaje się tylko do bardziej swobodnych stylizacji, zakładanych np. na wyjście z przyjaciółmi. W praktyce okazja, na którą można się wybrać z tego rodzaju torebką, zależy od stylu dodatku, jaki wybierzemy. Marka Guess bardzo często uzupełnia swoje projekty torebek ratanowych np. o paski, które nadają się do stylizacji glamour bądź klasycznych. Z kolei torebka Guess pleciona w kształcie kwadratu czy prostokąta sprawi, że tego typu dodatek cechuje nowoczesność – wrażenie sielskości stylizacji możemy uzyskać wybierając modele okrągłe. Obojętnie, do jakiej stylizacji dobierzemy daną plecioną torebkę, warto pamiętać, że za każdym razem taki dodatek nada stylizacji lekkości.

Torebka Guess – torebka duża, shopper bag

Torebki duże pozornie nadające się tylko do pracy czy na zakupy, sprawdzą się także u każdego, kto często nosi przy sobie dużą ilość rzeczy. To połączenie stylu i praktyczności w jednym. W przypadku wybierania tego modelu szczególnie należy zwrócić uwagę na jakość wykonania. W związku z tym, że torebka jest duża, łatwo o to, by była niekomfortowa w noszeniu i po prostu ciężka. Warto więc w tego typu dodatek zainwestować, wybierając właśnie ciekawie i przede wszystkim dobrze skonstruowaną torebkę Guess. Ciężkości i mocnego charakteru można stylizacji nadać, jeśli tego pragniemy, symbolicznie, na przykład wybierając dużą torebkę urozmaiconą licznymi łańcuchami, nadającą stylizacji rockowy i buntowniczy charakter. Jeżeli jednak chcemy wykorzystać dużą torbę, używając jej według jej klasycznego przeznaczenia, znajdziemy także duże torby w stonowanych beżach i brązach.

Torebka Guess – jak wybrać najmodniejszą?Torebka Guess – saszetka na pasku, kopertówka

Kolejny trend, który ciągle wraca, to moda na nieduże torebki. Małą torebkę, którą zazwyczaj dobiera się do stylizacji bardziej oficjalnych także warto zakupić w firmie, która cechuje się wysoką jakością i dbaniem o każdy szczegół swoich projektów. Ponadto, pomimo że takie wyjścia nie zdarzają się zbyt często, w zakupach tego typu nie warto się ograniczać. Poleca się posiadać w szafie kilka kopertówek, z tego względu, że tak jak wyjątkowa jest chwila, na jaką wybieramy taką torebkę, tak też i sam dodatek musi w przemyślany sposób stanowić wyróżniający się, wyjątkowy element stylizacji. Nie ma tu miejsca na zwyczajność i powtarzalność. Małą torebkę można nosić samodzielnie lub połączyć z większą torebką dopasowaną stylistycznie do małej torby. Wybierając małą torebkę marki Guess zdecydować możemy się na ciekawe modele, których pasek zastępuje łańcuszek, co nadaje takim dodatkom nieco bardziej casualowego charakteru, przez co będą idealnym elementem także do mniej wyszukanych stylizacji.
Marka Guess pozwala klientom dobrać torebkę do każdej okazji, czy stylu. Warto pamiętać, że torebka zawsze stanowi ważny element stylizacji i powinna być więc wybierana z rozmysłem oraz dbałością o jakość, styl i szczegół projektu.