Kiedy Twoja pociecha spodziewa się swoich pierwszych urodzin, zazwyczaj zależy Ci na zorganizowaniu imprezy dla najbliższych. Jest to w pewien sposób forma podziękowania im za pomoc przy opiece i wychowywaniu Waszego najmłodszego dziecka lub dzieci. Warto więc zastanowić się, jakie wybrać dekoracje na roczek.

Chociaż solenizanci nie będą pamiętać tego po kilku latach, to z pewnością zachowanie kilka zdjęć, dzięki którym pochwalicie się pociechom zdolnościami organizacyjnymi po latach. Jest to wspaniałe wspomnienie, o którym powinien pamiętać każdy dorosły rodzic!

Balony, tort i banery

Standardowym rozwiązaniem są balony dekoracyjne, które wypełniają pokój. Ich cena to zaledwie kilka złotych za kilkanaście sztuk. Jeżeli jednak zależy Wam na czymś oryginalnym, można zastosować balony ze spersonalizowanym nadrukiem, które będą wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie. Balony tworzące napis to obecnie hit na rynku ozdób wykorzystywanych podczas imprez. Nie tylko dobrze prezentują się one na zdjęcia, ale dodatkowo stanowią interesujący punkt skupiający uwagę pozostałych osób.

Kolejne dekoracje na roczek, których nie może zabraknąć, to banery z imieniem solenizanta i jednoznacznym wskazaniem uroczystości.

pierwsze urodziny dzieckaNa imprezie urodzinowej nie może zabraknąć tortu! Świeczki w kształcie cyfr to ciekawa propozycja, a kolorowy tort zdobiony bogato cukrowymi dodatkami zainteresuje nawet głównego solenizanta, czyli Waszą pociechę. Dekoracje na roczek znajdujące się na torcie to doskonała propozycja dla wszystkich, a biorąc pod uwagę, że dzieci nie mają jeszcze wykreowanych pasji, zainteresowań i hobby, raczej łatwo będzie wybrać odpowiedni produkt – wystarczy dopasować dekoracje dla chłopca lub dziewczynki. W przypadku bliźniaków można połączyć obydwie propozycje, co będzie wyglądało jeszcze ciekawiej!

W sieci znajdziecie masę inspiracji, z których możecie skorzystać. Ze znalezieniem produktów również nie powinno być większego problemu, ponieważ wszystko można zamówić z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Artykuł powstał we współpracy z https://partybudziki.pl/pol_n_URODZINY_Dekoracje-na-roczek-155.html